English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88035801-021
نمابر: 88035801
آدرس دبیرخانه: تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شرقی درب دانشگاه الزهرا (س)، دانشکده هنر، ساختمان طراحی، طبقه سوم ، اتاق ارشد 2
پست الکترونیکی: Info@avoa.ir
کد پستی: 1993893973
نماد اعتماد

مشاهده خبر
نمایشگاه افغانستان؛ فرهنگ، زندگی و رمضان در فرهنگسرای نیاوران تمدید شد. 10 خرداد ماه 1398
نمایشگاه افغانستان؛ فرهنگ، زندگی و رمضان در فرهنگسرای نیاوران تمدید شد .
 
 
نمایشگاه عکس افغانستان محمدموسی اکبری و فاطمه اکبری با عنوان فرهنگ، زندگی و رمضان تا تاریخ پنج شنبه 9 خرداد ماه در فرهنگسرای نیاوران تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران این نمایشگاه به همت بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران و موسسه‌ی فرهنگی اکو برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آثار شاخص دو عکاس برجسته‌ی افغانستانی به نفع کودکان کار و محروم از تحصیل در مدرسه معرفت و دیه آزادی یک زندانی افغانستانی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.
محمد موسی اکبری به همراه دخترش فاطمه اکبری عکاسان این نمایشگاه در 75 اثر خود تلاش کرده اند به دور از هرگونه سیاه نمایی زیبایی ، فرهنگ و زندگی جاری مردم افغانستان در ماه مبارک رمضان را نشان بدهند. 
محمد موسی اکبری متولد اول حمل(فروردین) 1340 در محله (چنداول) کابل است . او در راستای معرفی کشور افغانستان به عنوان کشوری دارای پیشنه ای فرهنگی و تاریخ پر افتخار تاکنون چندین نمایشکاه انفرادی برگزار کرده است که از میان آنها می توان به نمایشگاه (نگاه آشنا) مرکز فرهنگی فرانسه در کابل 1385 ، نمایشگاه (عکس افغانستان) خانه فرهنگ افغانستان در برلین 1393 و نمایشگاه عکس محرمی(خورشید در قاب) فرهنگستان هنر 1393 در ایران اشاره کرد 
علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت 10 الی 20 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه فرمایند.
 
فروش آثار بنفع کودکان کار و محروم از تحصیل در مدرسه معرفت و دیه آزادی یک زندانی افغانستانی است
 
 
 
 
 
 
 
لینک مرتبط: http://www.avoa.ir
منبع: انجمن علمی هنرهای تجسمی
نویسنده خبر: سمیه دهقان
تاریخ انتشار: 1398/03/10 - 14:39
شناسنامه انجمن

 

حوزه  فعالیتهای انجمن علمی پژوهشی هنرهای تجسمی

 شامل کلیه رشته های علوم هنری در شاخه های «هنرهای تجسمی، مباحث تئوری هنرهای اسلامی، هنر ایران از باستان تا  معاصر و هنر جهان»