English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88035801-021
نمابر: 88035801
آدرس دبیرخانه: تهران، میدان شیخ بهایی، ضلع شرقی درب دانشگاه الزهرا (س)، دانشکده هنر، ساختمان طراحی، طبقه سوم ، اتاق ارشد 2
پست الکترونیکی: Info@avoa.ir
کد پستی: 1993893973
نماد اعتماد

مشاهده خبر
اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه محرم در باغ موزه قصر و معرفی برگزیدگان. 5آبان ماه 1398

 

 
اختتامیه بیست و دومین نمایشگاه محرم در باغ موزه قصر و معرفی برگزیدگان.
 
نمایشگاه شوروشین منتخب آثار هنرمندان  سراسر کشور شرکت کننده در بیست و دومین  نمایشگاه محرم  در مورخه دوم آبان ماه نودوهشت در گالری ملک الشعرا باغ موزه ی قصر  به کار خود پایان داد .  
آیین اختتامیه این مراسم که توسط انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران و با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری که فضای باغ موزه ی قصر را در اختیار هنرمندان قرار داده بود و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ ، انتشارات آبان،  آموزشگاه مکعب ، و گالری آنلاین برگزار گردید. 
در این مراسم که با حضور هنرمندان شرکت کننده از سراسر کشور ، مسئولین، اساتید پیشکسوت هنر برگزار شد ، ریاست هیات مدیره انجمن علمی هنرهای تجسمی سرکار خانم پریسا شاد قزوینی و دبیر اجرایی نمایشگاه های انجمن  جناب آقای فریدون مردانی به سخنرانی در خصوص نمایشگاه و مفهوم آثار پرداختند. 
به گفته ی فریدون مردانی دبیر اجرایی نمایشگاه  ،نمایشگاهی از مجموعه آثار عکاسی و پوستر از مورخه بیست و هفتم مهر الی دوم آبان ماه نود و هشت در گالری ملک الشعرا باغ موزه قصر در دو بخش مسابقه  عکاسی و پوستر و بخش جنبی با آثاری از نقاشی و پوستر اساتید دانشگاه الزهرا برگزار گردید که در آیین اختتامیه ،پس از سخنرانی ، با معرفی نفرات برتر و تقدیر از برگزیدگان بخش فراخوان نمایشگاه شور و شین به کار خود پایان داد.  
مردانی در ادامه افزود : ازمجموع  صدو پنجاه اثر منتخب راه یافته به نمایشگاه، از نه هنرمند برتر این همایش به تفکیک رشته ،معرفی و تقدیر بعمل آمد. در بخش پوستر : خانمها حانیه زندوکیلی از کرمان، ندا دهقان از تهران ، سحر نخعی از کرمان ، فرنوش زمانی پور از اهواز، فائزه شمیمی  از تهران ، و در بخش عکاسی که بیشترین آثار نمایشگاه را بخود اختصاص داده بود خانمها راضیه فولادوند از الشتر خرم آباد، نگار صالحی از کرج ، احسان نیازی از شاهرود ، رضا برادران اصفهانی از اصفهان ،  به عنوان نفرات برتر همایش معرفی و با اهدا لوح ،جایزه و تندیس نمایشگاه تقدیر بعمل آمد. بر اساس نظر هیات داوران ، در بخش پوستر  مجموعه آثار آقای احمد وجدان نژاد از یاسوج و خانم فاطمه مرادیان از اردبیل و در بخش عکاسی مجموعه آثار خانمها زهرا اصلی از تهران و زهره گلستانی از تبریز شایسته تقدیر شد. 
لازم بذکر است به تمامی شرکت کنندگان راه یافته به نمایشگاه ،گواهی نمایشگاهی اهدا گردید.
 
 
 
 
 
 
لینک مرتبط: http://www.avoa.ir
منبع: انجمن علمی هنرهای تجسمی
نویسنده خبر: سمیه دهقان
تاریخ انتشار: 1398/08/05 - 16:41
شناسنامه انجمن

 

حوزه  فعالیتهای انجمن علمی پژوهشی هنرهای تجسمی

 شامل کلیه رشته های علوم هنری در شاخه های «هنرهای تجسمی، مباحث تئوری هنرهای اسلامی، هنر ایران از باستان تا  معاصر و هنر جهان»